Oude Ebbingestraat 60
9712 HL Groningen

Telefoon (050) 318 73 84

E-Mail info@okaphone.nl
Web https://www.okaphone.nl/

Multimode Fiber Patch kabel SC-SC OM1

RL3001
Bestellen

Act

Artikelcode RL3001

€ 11,95

incl. 21% BTW

Te bestellen.
De levertijd is 2 werkdagen.
  • Lengte 1 m 
  • Kleur oranje 
  • Kwaliteit premium 

Een multimode glasvezel patchkabel. Deze duplex kabelset maakt gebruikt van grade A-m vezel.

  • Connector A: 2 x SC
  • Connector B: 2 x SC
  • Kabel : 62.5/125µm OM3
  • Buiten diameter 2 x 2mm


Google+