Oude Ebbingestraat 60
9712 HL Groningen

Telefoon (050) 318 73 84

E-Mail info@okaphone.nl
Web http://www.okaphone.nl/

Glasvezel kabels

Fiber optic multimode 62.5µm en 125µm duplex patchkabels. Glasvezel kabels voor data en internet toepassingen. De connectoren worden aangeduid met LC, SC of ST.

 
kleur thumbnail artikel prijs levertijd
EA3003 EA3003SC-SC duplex adapter multimode
€ 2,45

Bestellen
Te bestellen.
EL1001 EL1001Fiber Optic Patch Cable ST-ST OM1
Lengte 1 m
Kleur oranje
Kwaliteit high
€ 9,95

Bestellen
Te bestellen.
RL1001 RL1001Fiber Optic Patch Cable ST-ST OM1
Lengte 1 m
Kleur oranje
Kwaliteit premium
€ 11,95

Bestellen
Op voorraad.
RL2001 RL2001Fiber Optic Patch Cable SC-ST OM1
Lengte 1 m
Kleur oranje
Kwaliteit premium
€ 12,95

Bestellen
Op voorraad.
RL3001 RL3001Fiber Optic Patch Cable SC-SC OM1
Lengte 1 m
Kleur oranje
Kwaliteit premium
€ 13,95

Bestellen
Te bestellen.
RL7001 RL7001Fiber Optic Patch Cable LC-ST OM1
Lengte 1 m
Kleur oranje
Kwaliteit premium
€ 16,95

Bestellen
Te bestellen.
RL8001 RL8001Fiber Optic Patch Cable LC-SC OM1
Lengte 1 m
Kleur oranje
Kwaliteit premium
€ 16,95

Bestellen
Te bestellen.
RL7051 RL7051Fiber Optic Patch Cable LC-ST OM1
Lengte 1,5 m
Kleur oranje
Kwaliteit premium
€ 16,95

Bestellen
Te bestellen.
EL1002 EL1002Fiber Optic Patch Cable ST-ST OM1
Lengte 2 m
Kleur oranje
Kwaliteit high
€ 10,95

Bestellen
Te bestellen.
EL7001 EL7001Fiber Optic Patch Cable LC-ST OM1
Lengte 2 m
Kleur oranje
Kwaliteit high
€ 11,95

Bestellen
Te bestellen.
EL7002 EL7002Fiber Optic Patch Cable LC-ST OM1
Lengte 2 m
Kleur oranje
Kwaliteit high
€ 12,95

Bestellen
Te bestellen.
EL8002 EL8002Fiber Optic Patch Cable LC-SC OM1
Lengte 2 m
Kleur oranje
Kwaliteit high
€ 11,95

Bestellen
Te bestellen.
EL9002 EL9002Fiber Optic Dual Patch Cable LC-LC OM1
Lengte 2 m
Kleur oranje
Kwaliteit premium
€ 12,95

Bestellen
Op voorraad.
RL1002 RL1002Fiber Optic Patch Cable ST-ST OM1
Lengte 2 m
Kleur oranje
Kwaliteit premium
€ 12,95

Bestellen
Op voorraad.
RL2502 RL2502Fiber Optic Patch Cable SC-ST OM2
Lengte 2 m
Kleur oranje
Kwaliteit premium
€ 13,95

Bestellen
Te bestellen.
RL3002 RL3002Fiber Optic Patch Cable SC-SC OM1
Lengte 2 m
Kleur oranje
Kwaliteit premium
€ 15,95

Bestellen
Te bestellen.
RL7002 RL7002Fiber Optic Patch Cable LC-ST OM1
Lengte 2 m
Kleur oranje
Kwaliteit premium
€ 17,95

Bestellen
Te bestellen.
RL8002 RL8002Fiber Optic Patch Cable LC-SC OM1
Lengte 2 m
Kleur oranje
Kwaliteit premium
€ 18,95

Bestellen
Op voorraad.
EL1003 EL1003Fiber Optic Patch Cable ST-ST OM1
Lengte 3 m
Kleur oranje
Kwaliteit high
€ 11,95

Bestellen
Te bestellen.
EL7003 EL7003Fiber Optic Patch Cable LC-ST OM1
Lengte 3 m
Kleur oranje
Kwaliteit high
€ 13,95

Bestellen
Te bestellen.
EL8003 EL8003Fiber Optic Patch Cable LC-SC OM1
Lengte 3 m
Kleur oranje
Kwaliteit high
€ 12,95

Bestellen
Te bestellen.
RL1003 RL1003Fiber Optic Patch Cable ST-ST OM1
Lengte 3 m
Kleur oranje
Kwaliteit premium
€ 13,95
*
Bestellen
Op voorraad.
RL3003 RL3003Fiber Optic Patch Cable SC-SC OM1
Lengte 3 m
Kleur oranje
Kwaliteit premium
€ 17,95

Bestellen
Te bestellen.
RL8003 RL8003Fiber Optic Patch Cable LC-SC OM1
Lengte 3 m
Kleur oranje
Kwaliteit premium
€ 20,95

Bestellen
Te bestellen.
EL1005 EL1005Fiber Optic Patch Cable ST-ST OM1
Lengte 5 m
Kleur oranje
Kwaliteit high
€ 13,95

Bestellen
Te bestellen.
EL7005 EL7005Fiber Optic Patch Cable LC-ST OM1
Lengte 5 m
Kleur oranje
Kwaliteit high
€ 15,95

Bestellen
Te bestellen.
EL8005 EL8005Fiber Optic Patch Cable LC-SC OM1
Lengte 5 m
Kleur oranje
Kwaliteit high
€ 14,95

Bestellen
Te bestellen.
EL9005 EL9005Fiber Optic Dual Patch Cable LC-LC OM1
Lengte 5 m
Kleur oranje
Kwaliteit premium
€ 18,95
**
Bestellen
Te bestellen.
RL1005 RL1005Fiber Optic Patch Cable ST-ST OM1
Lengte 5 m
Kleur oranje
Kwaliteit premium
€ 16,95

Bestellen
Te bestellen.
RL3005 RL3005Fiber Optic Patch Cable SC-SC OM1
Lengte 5 m
Kleur oranje
Kwaliteit premium
€ 21,95

Bestellen
Te bestellen.
RL8005 RL8005Fiber Optic Patch Cable LC-SC OM1
Lengte 5 m
Kleur oranje
Kwaliteit premium
€ 24,95

Bestellen
Te bestellen.
EL8010 EL8010Fiber Optic Patch Cable LC-SC OM1
Lengte 10 m
Kleur oranje
Kwaliteit premium
€ 19,95

Bestellen
Te bestellen.
EL9010 EL9010Fiber Optic Dual Patch Cable LC-LC OM1
Lengte 10 m
Kleur oranje
Kwaliteit premium
€ 24,95

Bestellen
Te bestellen.
RL1010 RL1010Fiber Optic Patch Cable ST-ST OM1
Lengte 10 m
Kleur oranje
Kwaliteit premium
€ 21,95

Bestellen
Te bestellen.
RL8010 RL8010Fiber Optic Patch Cable LC-SC OM1
Lengte 10 m
Kleur oranje
Kwaliteit premium
€ 29,95

Bestellen
Te bestellen.
RL9510 RL9510Fiber Optic Patch Cable LC-LC OM2
Lengte 10 m
Kleur oranje
Kwaliteit premium
€ 25,95
***
Bestellen
Te bestellen.
RL9615 RL9615Duplex fiber optic patchkabel
Lengte 15 m
Kleur blauw
Kwaliteit high
€ 29,95

Bestellen
Te bestellen.
RL7015 RL7015Fiber Optic Patch Cable LC-ST OM1
Lengte 15 m
Kleur oranje
Kwaliteit premium
€ 19,95

Bestellen
Te bestellen.
RL9515 RL9515Fiber Optic Patch Cable LC-LC OM2
Lengte 15 m
Kleur oranje
Kwaliteit premium
€ 29,95

Bestellen
Te bestellen.
RL1020 RL1020Fiber Optic Patch Cable ST-ST OM1
Lengte 20 m
Kleur oranje
Kwaliteit premium
€ 33,95

Bestellen
Te bestellen.
RL7020 RL7020Fiber Optic Patch Cable LC-ST OM1
Lengte 20 m
Kleur oranje
Kwaliteit premium
€ 24,95

Bestellen
Te bestellen.
RL9630 RL9630Fiber Optic Patch Cable LC-LC OM3
Lengte 30 m
Kleur blauw
Kwaliteit premium
€ 69,95

Bestellen
Te bestellen.

* Meest gekochte producten.


Google+