Oude Ebbingestraat 60
9712 HL Groningen

Telefoon (050) 318 73 84

E-Mail info@okaphone.nl
Web https://www.okaphone.nl/

Glasvezel kabels

Fiber optic multimode 62.5µm en 125µm duplex patchkabels. Glasvezel kabels voor data en internet toepassingen. De connectoren worden aangeduid met LC, SC of ST.

 
kleur thumbnail artikel prijs levertijd
RL3600 RL3600Multimode Fiber Patch kabel SC-SC OM3
Lengte 0,5 m
Kleur groen
Kwaliteit premium
€ 10,95

Bestellen
Te bestellen.
RL3000 RL3000Multimode Fiber Patch kabel SC-SC OM1
Lengte 0,5 m
Kleur oranje
Kwaliteit premium
€ 10,95

Bestellen
Te bestellen.
RL8000 RL8000Fiber Optic Patch Cable LC-SC OM1
Lengte 0,5 m
Kleur oranje
Kwaliteit premium
€ 13,95
★ ★ ★
Bestellen
Op voorraad.
RL9701 RL9701LSZH Multimode glasvezel patchkabee (LC-LC OM4)
Lengte 1 m
Kleur violet
Kwaliteit premium
€ 14,95

Bestellen
Te bestellen.
RL3601 RL3601Multimode Fiber Patch kabel SC-SC OM3
Lengte 1 m
Kleur groen
Kwaliteit premium
€ 11,95
★ ★
Bestellen
Te bestellen.
RL1001 RL1001Fiber Optic Patch Cable ST-ST OM1
Lengte 1 m
Kleur oranje
Kwaliteit premium
€ 11,95

Bestellen
Op voorraad.
RL2001 RL2001Fiber Optic Patch Cable SC-ST OM1
Lengte 1 m
Kleur oranje
Kwaliteit premium
€ 12,95

Bestellen
Op voorraad.
RL3001 RL3001Multimode Fiber Patch kabel SC-SC OM1
Lengte 1 m
Kleur oranje
Kwaliteit premium
€ 11,95

Bestellen
Te bestellen.
RL9702 RL9702LSZH Multimode glasvezel patchkabee (LC-LC OM4)
Lengte 2 m
Kleur violet
Kwaliteit premium
€ 16,95

Bestellen
Te bestellen.
RL3602 RL3602Multimode Fiber Patch kabel SC-SC OM3
Lengte 2 m
Kleur groen
Kwaliteit premium
€ 12,95

Bestellen
Te bestellen.
EL8002 EL8002Fiber Optic Patch Cable LC-SC OM1
Lengte 2 m
Kleur oranje
Kwaliteit high
€ 11,95

Bestellen
Te bestellen.
EL9002 EL9002Fiber Optic Dual Patch Cable LC-LC OM1
Lengte 2 m
Kleur oranje
Kwaliteit premium
€ 12,95

Bestellen
Te bestellen.
RL1002 RL1002Fiber Optic Patch Cable ST-ST OM1
Lengte 2 m
Kleur oranje
Kwaliteit premium
€ 12,95

Bestellen
Op voorraad.
RL7002 RL7002Fiber Optic Patch Cable LC-ST OM1
Lengte 2 m
Kleur oranje
Kwaliteit premium
€ 17,95

Bestellen
Te bestellen.
RL8002 RL8002Fiber Optic Patch Cable LC-SC OM1
Lengte 2 m
Kleur oranje
Kwaliteit premium
€ 18,95

Bestellen
Op voorraad.
RL3603 RL3603Multimode Fiber Patch kabel SC-SC OM3
Lengte 3 m
Kleur groen
Kwaliteit premium
€ 13,95

Bestellen
Te bestellen.
EL8003 EL8003Fiber Optic Patch Cable LC-SC OM1
Lengte 3 m
Kleur oranje
Kwaliteit high
€ 12,95

Bestellen
Te bestellen.
RL1003 RL1003Fiber Optic Patch Cable ST-ST OM1
Lengte 3 m
Kleur oranje
Kwaliteit premium
€ 13,95

Bestellen
Op voorraad.
RL3605 RL3605Multimode Fiber Patch kabel SC-SC OM3
Lengte 5 m
Kleur groen
Kwaliteit premium
€ 15,95

Bestellen
Te bestellen.
EL9005 EL9005Fiber Optic Dual Patch Cable LC-LC OM1
Lengte 5 m
Kleur oranje
Kwaliteit premium
€ 18,95

Bestellen
Te bestellen.
RL3607 RL3607Multimode Fiber Patch kabel SC-SC OM3
Lengte 7 m
Kleur groen
Kwaliteit premium
€ 19,95

Bestellen
Te bestellen.
RL9510 RL9510Fiber Optic Patch Cable LC-LC OM2
Lengte 10 m
Kleur oranje
Kwaliteit premium
€ 25,95

Bestellen
Te bestellen.
RL9615 RL9615Duplex fiber optic patchkabel
Lengte 15 m
Kleur blauw
Kwaliteit high
€ 29,95

Bestellen
Te bestellen.
RL7015 RL7015Fiber Optic Patch Cable LC-ST OM1
Lengte 15 m
Kleur oranje
Kwaliteit premium
€ 19,95

Bestellen
Te bestellen.
RL9515 RL9515Fiber Optic Patch Cable LC-LC OM2
Lengte 15 m
Kleur oranje
Kwaliteit premium
€ 29,95

Bestellen
Te bestellen.
RL7020 RL7020Fiber Optic Patch Cable LC-ST OM1
Lengte 20 m
Kleur oranje
Kwaliteit premium
€ 24,95

Bestellen
Te bestellen.
RL9630 RL9630Fiber Optic Patch Cable LC-LC OM3
Lengte 30 m
Kleur blauw
Kwaliteit premium
€ 49,95

Bestellen
Te bestellen.

Meest gekochte producten.